Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Przystanki - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kaźmierz

Kaźmierz(Przystanki + 13 km)

119 500 zł1 047 m² 114,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1047 m , jedną z czterech działek, położonych w miejscowości Kopanina , przy ul. Północnej , gmina Kaźmierz. Atrakcyjna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł5 757 m² 200,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bytyń -atrakcyjne działki budowlane Marzysz o spokojnym miejscu do życia w malowniczej okolicy?te atrakcyjne działki w Bytyniu to idealna propozycja dla Ciebie! Położone wsercu zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Młynkowo

Młynkowo(Przystanki + 8 km)

247 940 zł1 771 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% prowizji/1771 m /działka bud./media: prąd, woda Ogłoszenie dotyczy działki nr 244/20. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną, dużą działkę budowlaną o powierzchni 1771.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lubosz

Lubosz(Przystanki + 15 km)

109 900 zł1 000 m² 109,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowo atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni ponad 1000 m2, położonej w urokliwej miejscowości Lubosz w gminie Kwilcz. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poznańska

Kaźmierz(Przystanki + 13 km)

2 554 734 zł32 753 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę inwestycyjną - działkę gruntu położoną w malowniczej miejscowości Kaźmierz, przy ulicy Poznańskiej. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, deweloperów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pamiątkowo

Pamiątkowo(Przystanki + 20 km)

318 015 zł1 719 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości rudnik/pamiątkowo, gm. Szamotuły! Działka o powierzchni 0,1719 ha (1719 m ), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kalwy

Kalwy(Przystanki + 19 km)

413 000 zł1 651 m² 250,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Dominanta proponuje do kupna urokliwą działkę budowlaną położoną w Kalwach. Wokół działki pola, niedaleko niewielki las i Jezioro Niepruszewskie. Brak gestej, zwartej sąsiedzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Obrzycko(Przystanki + 22 km)

170 000 zł1 364 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zielonagóra (powiat Szamotulski, gmina Obrzycko) o powierzchni 1364 m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowa Róża

Nowa Róża(Przystanki + 25 km)

126 000 zł2 800 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2800 m2 w trakcie wydzielania. Podział zakłada powstanie 5 działek rezydencjalnych o powierzchni 2800m2 (2), 4800m2 (2) i 5200m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Grzebienisko

Grzebienisko(Przystanki + 13 km)

430 000 zł3 037 m² 141,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wjeździe do Grzebieniska , objęta Studium określającym jej przeznaczenie jako mn/p/u teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, obiektów produkcyjnych , hal i magazynów oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Przystanki,wielkopolskie

224 000 zł3 000 m² 74,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym miejscu z dala od hałasu miasta, gdzie czas płynie wolniej, a każdy dzień zaczyna się od ciszy i śpiewu ptaków? Biuro Nieruchomości quality prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Przystanki,wielkopolskie

275 000 zł3 000 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Quality przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości z ogromnym potencjałem, położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Przystanki, w gminie.